wspiera nas:
 

Bohaterowie FNiN w Wielkiej Brytanii

Londyn? Camden Market? Highgate Cemetery? Może Big Ben? GDZIE ONI SĄ? Wysłaliśmy już armię paparazzi, aby znaleźli bohaterów FNiN w Wielkiej Brytani - niestety, wszyscy wrócili z niczym. Fundusze na podróże już nam się skończyły, ale są jeszcze książki! W tej konkurencji Twoim zadaniem jest nadesłanie ilustracji bohaterów Felixa, Neta i Niki w znanym miejscu Wielkiej Brytanii.

Narysuj bohaterów serii w jednym ze znanych miejsc Wielkiej Brytanii - Tobie zostawiamy dokładny wybór miejsca i bohaterów, ale musi się wśród nich znaleźć przynajmniej jedno z tytułowych Przyjaciół. Technika jest dowolna - od ręcznego rysunku po grafikę komputerową, co wolisz, musi to być jednak praca samodzielna - nie akceptujemy wklejania gotowych postaci i dorysowywania elementów. Jeśli rysujesz na kartce, przyślij nam jej zdjęcie lub skan. Autorzy dwóch najciekawszych prac zostaną nagrodzeni egzemplarzami Felixa, Neta i Niki oraz Klątwy Domu McKilianów!

Termin nadsyłania prac: 10 listopada 2014r. Możesz nadesłać jedną pracę. Akceptujemy formaty .jpg, .png, .gif, .pdf Prace należy nadesłać jako załącznik, zaś w treści maila należy podać dane kontaktowe, nick na forum FanClubu oraz dedykację, jaką chcielibyście znaleźć w swojej ewentualnej nagrodzie. Wiadomość prosimy nadsyłać na adres konkurs@fnin.eu w temacie koniecznie podając Konkurs:Rysunek oraz swój nick, np. Konkurs:Rysunek, Nick:kam193, w przeciwnym wypadku pracy nie zaakceptujemy.