wspiera nas:
 

Dokończ fragment

Do premiery zostało jeszcze trochę czasu, ale poprzez tajne źródła, podprogowe wiadomości i parę mniej legalnych działań zdobyliśmy fragment najnowszej części. Tylko... co było dalej? Jesteśmy niezmiernie ciekawi, ale nasze możliwości się już wyczerpały... Dlatego potrzebujemy Twojej pomocy! Nasi informatorzy zdołali wydobyć taki oto fragment zbliżającej się części:


Felix, Net i Nika stali pod strzałką z napisem „Meet point”, czyli w punkcie, który wydaje się najbardziej oczywistym miejscem oczekiwania na spóźnioną delegację powitalną. Angusa ani nikogo od niego nie było przy wyjściu ze strefy wolnocłowej, nie było go w całej hali przylotów ani w sklepikach. Nie odbierał też telefonu, nie odpisywał na e-maile. Lądowały kolejne samoloty, kolejne fale ludzi przelewały się wokół nich, a o okna, z niewielkimi przerwami, uderzał deszcz. Felix i Net zdążyli już zadzwonić do rodziców, że wylądowali i wszystko jest OK.

— Czułem, że coś pokręci — powtórzył po raz trzeci Net.


Dokończ go! Dwie najciekawsze prace nagrodzimy egzemplarzami Felixa, Neta i Niki oraz Klątwy Domu McKilianów!

Termin nadsyłania prac: 10 listopada 2014r. Długość pracy - dowolna, jednak możesz nadesłać tylko jedną. Akceptujemy formaty .doc, .docx, .pdf, .odt, .txt, .rtf. Prace należy nadesłać jako załącznik, zaś w treści maila należ podać dane kontaktowe, nick na forum FanClubu oraz dedykację, jaką chcielibyście znaleźć w swojej ewentualnej nagrodzie. Wiadomość prosimy nadsyłać na adres konkurs@fnin.eu w temacie koniecznie podając Konkurs:Fragment oraz swój nick, np. Konkurs:Fragment, Nick:kam193, w przeciwnym wypadku pracy nie zaakceptujemy.